Geras žinias apie traumuotus žaidėjus pranešęs Jasikevičius: tik gynyba gali padėti įveikti CSKA (VIDEO)

2019-01-03 18:58 extra77

Penktadienį vakare Kauno "Žalgirio" namuose laukia rimtas išbandymas – į Laikinąją sostinę atvyksta Maskvos CSKA krepšininkai.

Šarūno Jasikevičius paskutinės treniruotės išvakarėse kauniečių ekipos sirgaliams pranešė geras žinias dėl traumuotų žaidėjų. Vienintelis Leo Westermannas lieka už sąrašo.

"Nate'as vakar treniravosi, turėtų žaisti, Marius treniravosi, turėtų žaisti. Paulius dalį treniruotės padarė, šiandien komplikacijų nėra, dar šiandien treniruosis. Antanas bandys šiandien judėti.

Nežinau, ar tai bus kažkokie rezultatai rytojaus rungtynėms, ar žiūrint į ateitį. Gyvename po vieną dieną, kiekvieną dieną darome daugiau tyrimų, bandome išsiaiškinti ir kažkaip reaguoti į situaciją", - sakė Jasikevičius.

Toliau kalbėdamas apie Jankūną ir Kavaliauską, Šaras teigė: "Buvo duota žalia šviesa bandyti treniruotis. Konkretumo 100 proc. neturime. Bandys (treniruotis), galbūt net eis žaisti ir matysime, kokia situacija. Kas galės padėti, tie bandys padėti ir tai yra svarbiausia."

Kalbėdamas apie būsimus varžovus Š. Jasikevičius pabrėžė, kad tikra gera gynyba gali tapti pergalės faktoriumi šioje dvikovoje.

"Visa Europa žino, kad jie, kaip ir "Olympiakos", eina į dešinę ranką, bet niekas jų nesustabdo. Čia ir yra aukštų žaidėjų meistriškumas. Atrodo, žinai, ką darys, bet vis tiek negali sustabdyti. Taip jau yra, stengsimės.

Ankcentai tie patys – reikia būtinai numušti jų skaičius. 80 taškų per rungtynes yra mūsų užduotis ir su ja nesusitvarkius mes pralaimime. O dabar dar iškritus daug žaidėjų reikia gintis dar geriau, nes negalime užpulti, kaip galime turėdami visus. Gynyba, lengvi taškai, kuo ilgiau laikytis rungtynės – tai akcentai", - užbaigė Šaras.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...