Genialumas ar nepasitikėjimas? „Celtics“ treneris lemiamą ataką sustabdė paprašęs minutės pertraukėlės

Bostono „Celtics“ ekipa trečiosiose serijos rungtynėse 101:98 sugebėjo po pratęsimo palaužti Filadelfijos „76ers“ krepšininkus. Vis dėlto, šios pergalės galėjo nebūti be drąsaus „Celtics“ trenerio Brado Stevenso sprendimo.

Likus pusei minutės iki ketvirtojo kėlinio pabaigos „Celtics“ turėjo dviejų taškų deficitą – 85:87. Nesigavus atakai, iniciatyvos ėmėsi Marcusas Morrisas, kuris pradėjo žaisti vienas prieš vieną, tačiau prieš pat metimą B. Stevensas paprašė minutės pertraukėlės, o po švilpuko puolėjo metimas skriejo pro šalį.

B. Stevensas minutės pertraukėlės metu nubraižė derinį, po kurio Jaysonas Tatumas gražino kamuolį į aikštę, o Jaylenas Brownas tiesiog iš po krepšio pelnė taškus ir išlygino rezultatą.

Vėliau abi komandos dar apsikeitė rezultatyviomis atakomis ir komandos žaidė pratęsimą, kur savo pranašumą įrodė „Celtics“.

Toks B. Stevenso manevras gali būti vertinamas, kaip genialus, kuris leido iškovoti pergalę. Vis dėlto čia galima įžvelgti ir nepasitikėjimą M. Morriso jėgomis.