Gediminas Orelikas nesudomino prancūzų ir lieka be komandos

2018-09-25 12:35 basketnews.lt

Po sunkios kelio girnelės traumos atsigavęs ir intensyviai komandos ieškantis Gediminas Orelikas savo laimę mėgino Prancūzijoje.

Šios šalies žiniasklaida praneša, kad 28-erių puolėjas dalyvavo Strasbūro IG komandos treniruotėse, bet šiai ekipai vadovaujančiam Prancūzijos rinktinės treneriui Vincentui Collet įspūdžio nepaliko – abi pusės draugiškai išsiskyrė.

Pastiprinimo sunkiojo krašto puolėjo pozicijoje ieškantis SIG klubas šioje sudėties dalyje turi veteraną Florentą Pietrusą ir jaunąjį Quentiną Goulmy.

SIG praėjusį sezoną antrąkart istorijoje laimėjo Prancūzijos taurę, o šalies čempionate finišavo trečioje vietoje. 2013-2017 metais Strasbūro klubas nepraleido nė vieno Prancūzijos lygos finalo, tačiau per tą laiką jame triumfuoti taip ir nesugebėjo – penkiskart tenkinosi sidabru.

Sėkmingai prasidėjęs 2017-2018 m. sezonas Venecijos „Umana Reyer“ klube Orelikui baigėsi sausio viduryje, kada lietuvis Italijos pirmenybių mače susižeidė kelio girnelę, o gydytojų prognozė buvo negailestinga – nuo 6 iki 8 mėnesių be krepšinio.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...