Galingas M. Teodosičiaus debiutas atnešė „Virtus“ komandai pergalę Italijoje

Vienas iš geriausių Serbijos krepšinio žaidėjų debiutavo Italijoje po grįžimo iš NBA lygos. Milošas Teodosičius Bolonijos „Virtus“ (3-0) gretose atrodė fantastiškai ir padėjo komandai pasiekti pergalę rezultatu 75:70 (13:19, 22:20, 17:19, 23:12) prieš Venecijos „Umana Reyer“ (1-2).

Rungtynės buvo atkaklios, o jau pirmame kėlinyje serbo ekipa turėjo problemų ir deficitą. Dar porą kėlinių žaidimas nesiklijavo, tačiau paskutinis ketvirtis buvo puikis „Virtus“ ir jie iškovojo trečią pergalę sezone.

M. Teodosičius per 21 minutę pelnė 22 taškus (3/3 dvitaškiai, 4/6 tritaškiai, 4/4 baudos metimai), jis taip pat atkovojo kamuolį, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, 2 sykius suklydo, 2 kartus prasižengė ir surinko 27 naudingumo balus.