Galingas L. Dončičiaus trigubas dublis atnešė pergalę „Mavericks“

NBA lygoje užfiksuotas dar vienas įspūdingas jaunojo slovėno pasirodymas, kuris atnešė komandai pergalę. Luka Dončičius su Dalaso „Mavericks“ (26-15) atkaklioje kovoje pranoko Sakramento „Kings“ (15-26) rezultatu 127:123 (35:31, 36:36, 37:26, 19:30).

Jau nuo pirmojo kėlinio vyko atkakli kova, o abi komandos pasižymėjo rezultatyvumu. Antrasis ketvirtis buvo toks aktyvus tarp komandų ir jos dar labiau padidino taškų skaičių. Visgi, antroji rungtynių dalis klostėsi kitaip ir trečiame kėlinyje į priekį išsiveržė „Mavericks“, tačiau ketvirtame atvirkščiai, jau „Kings“ pradėjo vytis varžovus, tačiau iki galo to nepavyko padaryti.

L. Dončičius surengė puikų pasirodymą ir per 35 minutes pelnė 25 taškus, atkovojo 15 kamuolių, atliko 17 rezultatyvių perdavimų.

Jam talkino S. Curry su 21 tašku, T. Hardaway pridėjo 18.

Pralaimėtojų gretose D. Foxas pelnė 27, B. Hieldas ir H. Barnesas po 25 taškus.