Galingas J. Valančiūno dvigubas dublis ir antroji „Raptors“ pergalė

Toronto „Raptors“ ekipa atkrintamąsias pradėjo užtikrintai ir sugebėjo apginti savo aikštę. Kanados klubas 130:119 ir antrą kartą palaužė Vašingtono „Wizards“.
Dabar „Raptors“ serijoje iki 4 pergalių pirmauja 2-0.

Šiose rungtynėse itin gerai atrodė Jonas Valančiūnas. Lietuvis per 23 minutes pelnė 19 taškų (7/9 dvit., 1/2 trit., 2/3 baud.), atkovojo 14 kamuolių ir blokavo du metus. J. Valančiūnas taip pat turėjo įspūdingą +/- rodiklį. Jam esant aikštėje „Raptors“ pelnė 27 taškais daugiau negu varžovai.

Aukštaūgis dar iki pertraukos surinko dvigubą dublį kai buvo pelnęs 12 taškų ir atkovojęs 12 kamuolių.

Taip pat šiose rungtynėse puikiai atrodė ir DeMaras DeRozanas, kuris pelnė net 37 taškus.

„Raptors“ ekipa vien per pirmąjį kėlinį pelnė 44 taškus, o po dviejų ketvirčių turėjo savo sąskaitoje net 76 taškus.

Serija dabar kelsis į Vašingtoną.

„Raptors“ į pergalę vedė D. DeRozanas pelnęs 37 taškus, J. Valančiūnas pridėjo 19, C.J. Milesas 18, Kyle‘as Lowry 13 (12 atk. kam.), Delonas Wrightas 11, Serge‘as Ibaka 10.

„Wizards“ ekipoje Johnas Wallas pelnė 29 taškus, Mike‘as Scottas 20, Kelly Oubre ir Ty Lawsonas po 14, Otto Porteris ir Ianas Mahinmi po 11.