Galingas D. Sabonio dvigubas dublis padėjo po pratęsimo nugalėti „Bulls“ (VIDEO)

NBA lygoje po trumpos pertraukos vėl pasirodė lietuvio atstovaujama komanda, kuri po pratęsimo pasiekė dar vieną pergalę. Domantas Sabonis su Indianos "Pacers" (26-12) ekipa svečiuose nugalėjo Čikagos "Bulls" (10-29) rezultatu 116:119 (30:18, 28:36, 20:21, 27:30, 11:14).

Rungtynės prasidėjo nuo galingo namų komandos pirmo kėlinio, kuriame jie susikūrė dviženklį pranašumą. Tiesa prieš ilgąją pertrauką deficitą pavyko sumažinti, o antroje rungtynių dalyje jis ir toliau tirpo. Visgi keturių kėlinių nepakako sužinoti nugalėtojo ir komandos žaidė pratęsimą, kuriame geriau sužaidė Indiana.

D. Sabonis žaidė 31 minutę ir pelnė 23 taškus (9/13 dvitaškiai, 5/5 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 12 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, tačiau suklydo 2 du kartus.

Rezultatyviausias nugalėtojų komandoje buvo Victoras Oladipo su 36 taškais.

Pralaimėtojų gretose Zachas LaVine'as pelnė 31 tašką, o dar 27 pridėjo Lauris Markkanenas.