Galingai žaidę lietuviai vedė „Raptors“ ir „Pacers“ į pergales (VIDEO)

Toronto „Raptors“ sulaukė itin solidžios Jono Valančiūno pagalbos ir 108:93 susitvarkė su Atlantos „Hawks“ ekipa.

Lietuvis aikštėje praleido 24 minutes ir per jas pelnė 16 taškų (7/13 dvit., 0/1 trit., 2/3 baud.), atkovojo 13 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 metimus, kartą suklydo ir triskart prasižengė.

Blokuodamas tris varžovų metimus J. Valančiūnas pakartojo savo asmeninį šio sezono rekordą, kuri buvo užfiksavęs du kartus prieš tai. Aukštaūgiui esant aikštėje „Raptors“ pelnė 19 taškų daugiau negu varžovai ir tai yra geriausias rezultatas visoje komandoje.

Galingai žaidusi „Raptors“ vienu metu turėjo ir 32 taškų pranašumą, tačiau „Hawks“ komanda vedama naujoko Johno Collinso jį sušvelnino iki padoraus.

„Raptors“ ekipoje Fredas VanVleetas pelnė 19 taškų (4/6 trit.), J. Valančiūnas 16, DeMaras DeRozanas 14, Serge‘as Ibaka 12.

„Hawks“ komandoje rezultatyviausias buvo Dennisas Schroderis su 20 taškų, Kentas Bazemore‘as ir Johnas Collinsas (16 atk. kam.) pridėjo po 13, Luke‘as Babbitas 9.

Ir vėl rungtynes startiniame penkete pradėjęs Domantas Sabonis vedė Indianos
„Pacers“ į pergalę 116:101 rungtynėse su Finikso „Suns“.

Lietuvis aikštėje praleido 24 minutes ir per jas pelnė 19 taškų (7/10 dvit., 1/2 trit., 2/4 baud.), atkovojo 8 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, 4 kartus suklydo bei triskart prasižengė. Jam esant aikštėje „Pacers“ įmetė net 23 taškais daugiau už varžovus.

Kol Mylesas Turneris gydosi traumą, D. Sabonis rungtynes pradeda startiniame penkete, o per šias 8 rungtynes jis renka po 12,7 taško, atkovoja po 10 kamuolių ir atlieka po 2 rezultatyvius perdavimus.

„Pacers“ ekipai be M. Turnerio nepadėjo ir Darrenas Collisonas, tačiau tai nesutrukdė visko išspręsti per pirmąjį kėlinį, kurį laimėjo 32:18.

„Pacers“ ekipoje Thaddeusas Youngas pelnė 22 taškus, Victoras Oladipo 21 (9 rez. perd.), D. Sabonis 19, Bojanas Bogdanovičius 17, Alas Jeffersonas 10.

„Suns“ komandoje Joshas Jacksona pelnė 20 taškų, Devinas Bookeris ir Troy Danielsas po 19, Gregas Monroe 16 (17 atk. kam.), o T.J. Warrenas 10.