Galingai ketvirtajame kėlinyje spurtavusi „Skycop“ parbloškė „Lietkabelį“

lkl.lt

Prienų „Skycop“ visų rungtynių metu buvo besivejančiųjų vaidmenyje, o vienu metu turėjo ir dviženklį deficitą. Vis dėlto 18:4 spurtas ketvirtajame kėlinyje padėjo prieniškiams palaužti Panevėžio „Lietkabelį“.

„Skycop“ savo pranašumą „Cido“ arenoje įrodė tik po atkaklios kovos 81:73 (14:17; 20:21; 18:19; 29:16).

„Skycop“ į pergalę vedė 14 taškų pelnęs Darjušas Lavrinovičius bei 13 pridėjęs Michaelas Bruesewitzas.

„Liektabelio“ ekipos neišgelbėjo ir asmeninius rezultatyvumo bei naudingumo rekordus „Betsafe–LKL“ pirmenybėse pakartojęs Jamaras Wilsonas, kuris surinko 21 tašką ir 28 naudingumo balus.

Abi komandos kovėsi taškas į tašką pirmuosius du kėlinius ir po 20 minučių „Lietkabelis“ turėjo nežymų pranašumą – 38:34. Vis dėlto aikštės šeimininkai antrąją rungtynių dalį pradėjo spurtu 11:2 ir įgijo dviženklį pranašumą (49:36).

„Skycop“ po tokio smūgio nepasimetė ir atsakė tokia pačia atkarpa varžovams (11:2) bei sušvelnino atsilikimą iki 4 taškų – 47:51.

„Skycop“ apsukų nemažino ir ketvirtajame kėlinyje, o po galingo 18:4 spurto prieniškiai išsiveržė 68:61. Tačiau šios persvaros išlaikyti nesugebėjo ir svečiai.

Po Sauliaus Kulviečio dvitaškio, likus žaisti 90 sekundžių, švieslentėje degė lygybė – 71:71.

Komandos po to apsikeitė rezultatyviomis atakomis, o likus žaisti mažiau negu minutę iki ketvirčio pabaigos Darjušas Lavrinovičius išvedė svečius į priekį (75:73). „Skycop“ sugebėjo apsiginti, o „Lietkabelis“ buvo priverstas imtis pražangų taktikos.

Nors Martynas Gecevičius pataikė tik vieną baudą, po minutės pertraukėlės Žygimantas Janavičius perėmė kamuolį, o greitoje atakoje dar du tašus pridėjo tas pats M. Gecevičius.

„Lietkabelis“: Jamaras Wilsonas 21 (28 n.b.), Žiga Dimecas 12 (8 atk. kam.), Simas Jasaitis ir Donatas Tarolis po 10.

„Skycop”: Darjušas Lavrinovičius 14, Mike'as Bruesewitzas 13, Anthony Lee 12, Martynas Gecevičius ir Gintaras Leonavičius po 11.