Galingai 4-ą kėlinį sužaidę „Jazz“ krepšininkai nugalėjo „Trail Blazers“

Portlando "Trail Blazers" trijulė Jusufas Nurkičius, C.J. McCollumas ir Damianas Lillardas surinko 64 taškus, bet to neužteko pasiekti pergalei namuose. "Blazers" NBA ikisezoninėse rungtynėse po itin prasto lemiamo kėlini 112:123 (33:24, 28:26, 31:34, 20:39) nusileido Jutos "Jazz".

Prieš lemiamą ketvirtį šeiminkai dar turėjo 8 taškų persvarą, tačiau paskutinis kėlinys buvo "Jazz" komandos, kurie jį laimėjo 19 taškų skirtumu.

Jutos komanda pasižymėjo komandiniu žaidimu, net dešimt žaidėjų pelnė 8 ar daugiau taškų. Daugiausiai pelnė Donovanas Mitchellas pelnęs 21 tašką.

Rezultatyviausias rungtynių žaidėjas su 23 taškais buvo Damianas Lillardas, 21 tašką pridėjo C.J. McCollumas. Pastarieji du ir Nurkičius kartu įmetė 64 taškus.

Kitose nakties rungtynėse pergalę iškovojo Milvokio "Bucks" 125:107 nukovosi Minesotos "Timberwolves".

Šiose rungtynėse net 33 taškus pelnė Karlas Anthony Townsas.