Galingą dublį surinkęs Motiejūnas Kinijoje pranoko 5-ąją NBA šaukimą

2018-12-06 16:52 basketnews.lt

Apmaudžią nesėkmę Kinijos lygoje patyrė Donato Motiejūno ginama Šandongo „Golden Stars“ (9-7) ekipa, kuri namuose ketvirtajame kėlinyje iššvaistė dviženklę persvarą ir 104:107 (18:29, 31:16, 38:33, 17:29) pripažino Pekino „Dragons“ (4-12) pranašumą.

Motiejūnas per 38 žaidimo minutes surinko įspūdingą dvigubą dublį. Lietuvis pelnė 28 taškus (10/22 dvit., 0/4 trit., 8/15 baudos), atkovojo 20 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo du metimus, dukart prasižengė ir triskart suklydo.

Dvigubą dublį 28-erių metų 213 cm ūgio Motiejūnas turėjo jau per pirmuosius du kėlinius – buvo įmetęs 15 taškų ir atkovojęs 11 kamuolių

Lietuvis pranoko penktąjį 2012 metų NBA naujokų biržos šaukimą 27-erių 208 cm ūgio Thomasą Robinsoną. Aukštaūgis iš JAV įmetė 20 taškų ir atkovojo 13 kamuolių. Praėjusį sezoną šis krepšininkas praleido Maskvos srities „Chimki“ gretose.

Motiejūnas NBA naujokų biržoje buvo pakviestas 2011 metais 20-uoju numeriu. Tiek Robinsonas, tiek ir Motiejūnas NBA nebežaidžia nuo 2017 metų.

Pekino komandoje geriausiai žaidė Pierre’as Jacksonas, įmetęs 32 taškus (4/6 dvit., 5/14 trit., 9/9 baudos), atkovojęs 7 kamuolius ir atlikęs 10 rezultatyvių perdavimų.

Šandongo ekipos gretose rezultatyviausias buvo Andrew Goudelockas, įmetęs 33 taškus (9/14 dvit., 4/9 trit., 3/4 baudos).

Kinijos lygos kovos buvo pratęstos po dviejų savaičių pertraukos, kuri įvyko dėl FIBA lango. Prieš tai Šandongo ekipa rungtynes žaidė lapkričio 23-ąją dieną.

„Golden Stars“: Andrew Goudelockas 33, Donatas Motiejūnas 28 (20 atk. kam.), Zhangas Qingpengas 13 (10 rez. perd.).

„Dragons“: Pierre’as Jacksonas 32 (10 rez. perd.), Thomasas Robinsonas 20 (13 atk. kam.), Xu Shulongas 14.

(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)