Galimi „Žalgirio“ pokyčiai kitą sezoną

Ateinantis tarpsezonis Kauno „Žalgirio“ klube nulems ne vieną svarbią permainą.

LKL čempionai, kaip ir dauguma Europos klubų, turi grumtis su koronaviruso pandemijos padariniais ir ekipos biudžetas susitrauks bent 30 procentų.

„Žalgirio“ vadovas Paulius Motiejūnas galės disponuoti maždaug 7-8 mln. eurų suma ir tai nulems daug uždirbančių žaidėjų išvykimą.

Kaip informuoja „15min.lt“ žurnalistas Donatas Urbonas, Laikinąją sostinę greičiausiai turės palikti amerikietis Zachas Leday’us, o vidurio puolėjų tandemą sudarys Jockas Landale’as ir Martinas Gebenas.

Kitose žaidėjų grandyse taip pat netrūks permainų: lagaminus planuoja pakuotis puolėjas Edgaras Ulanovas, snaiperis Artūras Milaknis. Klubą gali palikti ir Marius Grigonis, kuriuo domisi pajėgūs Senojo žemyno klubai.

Įžaidėjai taip pat greičiausiai turės iš naujo mokytis kauniečių žaidimo sistemos – Thomasą Walkupą ir Luką Lekavičių yra nusižiūrėję turtingi klubai.

Tiesa, „Žalgiris“ tikisi išsaugoti strategą Šarūną Jasikevičių, kurio lauks nemenkas iššūkis sulipdyti beveik naują komandą.

Šaltinis – basket.lt

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts