G. Antetokounmpo vėl surinko trigubą dublį – „Bucks“ išlieka pergalingame kelyje

NBA lygoje yra keletas komandų, kurios demonstruoja įspūdingą krepšinį ir renka pergales vieną po kitos. Milvokio „Bucks“ (12-3) su Gianniu Antetokounmpo viena iš jų, o paskutinėse rungtynėse jie nesunkiai pranoko Portlando „Trail Blazers“ (5-11) rezultatu 137:119 (37:27 35:31, 35:40, 30:31).

Nors keletą kėlinių laimėjo ir Portlando ekipa, tačiau visame mače dominavo graiko vedama ekipa, kuri nei karto neprarado pranašumo nuo pirmų minučių.

Nugalėtojų ekipoje rezultatyviausias buvo E. Bledsoe su 30 taškų, tačiau įspūdingą pasirodymą surengė G. Antetokounmpo, kuris per 36 minutes pelnė 24 taškus, atkovojo 19 kamuolių, atliko 15 rezultatyvių perdavimų, 3 perėmė ir blokavo metimą.

Kitoje pusėje puikiai sužaidė C. McCollumas, kuris pelnė 37 taškus ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų, o prie komandos prisijungęs C. Anthony pasižymėjo 18 taškų, 7 atkovotais ir 4 rezultatyviais perdavimais.