Puikus G. Antetokounmpo žaidimas vedė į pergalę „Bucks“, J. Hardenas surengė šou prieš „Suns“ (VIDEO)

NBA lygoje šią naktį lietuviai galėjo džiaugtis poilsiu, nes jų komandos nežaidė. Tuo tarpu graikas Giannis Antetokounmpo su Milvokio "Bucks" (52-17) iškovojo dar vieną pergalę sezone. Šį kartą jie įveikė Majamio "Heat" (32-36) ekipą rezultatu 113-98 (19:37, 23:25, 37:18, 34:18).

Pirmą kėlinį solidžiu skirtumu laimėjo namuose žaidę "Heat" krepšininkai, kurie dar šiek tiek padidino skirtumą prieš ilgąją pertrauką. Visgi antroje rungtynių dalyje Graikijos žvėrio vedama komanda sugebėjo panaikinti visą deficitą ir dar išsiveržti į priekį.

G. Antetokounmpo per 35 minutes pelnė 33 taškus (11/15 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 8/11 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 16 kamuolių, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 varžovų metimus, perėmė 2 kamuolius, tačiau suklydo 6 kartus ir 4 prasižengė.

Jam talkino Khrisas Middletonas su 21 tašku.

Pralaimėtojų gretose Justise Winslowas surinko 20 taškų.

Kitame susitikime Jameso Hardeno vedama Hiustono "Rockets" (43-26) komanda nugalėjo Finikso "Suns" (16-54) rezultatu 108-102 (26:31, 29:26, 28:28, 25:17).

Susitikimas buvo nelengvas, tačiau J.Hardenas surengė šou ir padėjo komandai laimėti. Jis per 42 minutes pelnė 41 tašką (9/14 dvitaškiai, 3/11 tritaškiai, 14/17 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 9 kamuolius, atliko 11 rezultatyviu perdavimų, perėmė 6 kamuolius, blokavo 3 metimus, tačiau suklydo 6 kartus ir prasižengė 3.