Didžiulę persvarą iššvaistęs „Juventus“ galiausiai įveikė „Alba Fehervar“ (VIDEO)

Šį vakarą į kovą FIBA Europa taurės atkrintamosiose varžybose stojo Utenos „Juventus“ komanda.

Beprotiškose rungtynėse „Juventus“ anksti įgijo 29 taškų persvarą, kurią varžovams buvo pavykę beveik visiškai panaikinti, galiausiai Utenos komanda išplėšė pergalę 13 taškų skirtumu 87:74.

Pirmoje rungtynių dalyje fantastiškai žaidusi „Juventus“ komanda, atrodė, jog didesnių problemų neturės – pirmąjį kėlinį laimėjusi net 23 taškų skirtumu (29:6), Utenos ekipa antrojo ketvirčio pradžioje įgijo ir 29 taškų pranašumą, o varžovų žaidime jautėsi visiškas chaosas (39:10). Visgi, varžovai įnešė pokyčių į savo žaidimą ir atsipalaidavusi „Juventus“ ekipa dėl to buvo nubausta – po dviejų kėlinių ekipas skyrė 20 taškų (54:34).

Trečiajame kėlinyje šeimininkams kur kas sunkiau sekėsi pulti ir jų pranašumas sumažėjo dar penkiais taškais (69:54). Tuo tarpu ketvirtojo kėlinio pradžioje „Juventus“ visiškai sustojo ir jų turėtos didžiulės persvaros beveik nebeliko (71:69). Uteniškių laimei, lemiamą susitikimo atkarpą jiems pavyko sužaisti kur kas sėkmingiau nei jų varžovams ir mačą jie laimėjo 13 taškų skirtumu (87:74).

Rezultatyviausi žaidėjai:

Juventus“: K. Gaines 25, L. Dendy (8 atkovoti kamuoliai) 17 , K. Guščikas 12, A. Ireland 10.

Alba Fehervar“: K. Hill 18, P. Lorant (9 atkovoti kamuoliai) 16, S. Pointer 12.