Net ir pralaimėjusi atsakomąsias rungtynes „Juventus“ pateko į FIBA Europos taurės ketvirtfinalį (VIDEO)

Šį vakarą atsakomąsias rungtynes FIBA Europos taurės turnyro aštuntfinalyje sužaidė Utenos „Juventus“ komanda.

Uteniškiai išvykoje 76:78 nusileido „Alba Fehervar“ ekipai, tačiau pateko į kitą turnyro etapą. Pergalę serijoje lėmė „Juventus“ pergalė namuose 13 taškų skirtumu.

Ryžtingai mačą pradėję šeimininkai pirmavo beveik visą pirmąjį kėlinį, o antrojo kėlinio pabaigoje jie buvo beveik panaikinę serijoje turintį deficitą (33:44). Sėkmingiau kėlinio pabaigą sužaidę uteniškiai sugebėjo priartėti prie varžovų penkiais taškais, o trečiajame kėlinyje jie net ir šiame mače įgijo keturių taškų pranašumą (56:52).

Nors per likusią mačo dalį išlaikyti persvaros šiose rungtynėse „Juventus“ klubui nepavyko, pralaimėję vos dviem taškais būtent jie iškovojo bilietą į kitą FIBA Europos taurės etapą.