Ispanų įveikti nepavyko: „Iberostar“ sutriuškino „Neptūną“

Šį vakarą skaudžią nesėkmę FIBA Čempionų lygoje patyrė Klaipėdos „Neptūno“ komanda.

Išvykoje klaipėdiečiai nepasipriešino „Iberostar“ ekipai ir patyrė triuškinamą nesėkmę 67:90.

Nors mačo pradžioje į priekį įsiveržė šeimininkai (3:8), „Neptūno“ komanda varžovams šeimininkauti leido tik pirmąsias dvi minutes ir po pirmojo kėlinio pirmavo keturiais taškais (22:18).

Įpusėjus antrajam kėliniui „Neptūnas“ vis dar buvo priekyje (32:31), o likus žaisti kiek daugiau nei minutei iki kėlinio pabaigos komandas skyrė trys taškai (38:41). Visgi, per paskutinę minutę „Iberostar“ pelnė septynis taškus be atsako ir įgijo dviženklį pranašumą (38:48).

Po pertraukos klaipėdiečiams nesėkmingai sekėsi atakuoti ir per pirmas penkias minutes vos tris taškus pelnę svečiai prieš varžovus atsiliko jau 22 taškais (41:63). Tiesa, pasiduoti Kazio Maksvyčio auklėtiniai nesiruošė ir sėkmingai sužaidę kėlinio pabaigą sumažino deficitą iki vienuolikos taškų (56:67).

Ketvirto kėlinio pradžioje vaizdas buvo panašus į trečiąjį kėlinį – ir vėl puolime strigę „Neptūno“ krepšininkai leido varžovams dar kartą padidinti pranašumą iki rekordinio skirtumo 23 taškų (58:81). Per likusį rungtynių laiką sugrąžinti intrigos klaipėdiečiams nepavyko ir jie patyrė antrąjį pralaimėjimą šį sezoną FIBA Čempionų lygoje.