FIBA Čempionų lygos aštuntfinalyje „Neptūnas“ po pirmojo mačo įgijo penkių taškų pranašumą

Šį vakarą kovas FIBA Čempionų lygos atkrintamosiose varžybose pradėjo Klaipėdos „Neptūnas“.

Savo aikštėje rungtyniavusiems klaipėdiečiams prieš atsakomąsias rungtynes pavyko įgauti penkių taškų pranašumą 73:68 įveikus „Strasbourg SIG“ ekipą.

Pirmasis kėlinys šeimininkams buvo labai sėkmingas: sukaustę varžovų puolimą jie sugebėjo įgyti dviženklį pranašumą (22:12). Persvarą ir toliau didėjo antrojo kėlinio pradžioje, o „Neptūnas“ turėjo 14 taškų pranašumą (32:18). Visgi, po šio epizodo varžovai spurtavo 9:0 ir komandas skyrė vos penki taškai (32:27). Per likusį antrojo kėlinio laiką klaipėdiečių pranašumas buvo sumažintas dar tašku (38:34).

Trečiąjį kėlinį sėkmingiau pradėjo svečiai iš Prancūzijos, kurie sugebėjo ne tik panaikinti „Neptūno“ persvarą, tačiau ir įgijo šešių taškų pranašumą (47:53). Visgi, kėlinį sėkmingiau baigė klaipėdiečiai, kurie prieš paskutinį ketvirtį turėjo dviejų taškų pranašumą (58:56).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Neptūnui“ buvo pavykę įgyti septynių taškų persvarą (63:58), tačiau netrukus septynis taškus be atsako pelnę varžovai išlygino rezultatą. Per likusias rungtynių minutes abiem klubams sunkiai sekėsi rinkti taškus, o puolime sėkmingiau susitikimo pabaigą sužaidęs „Neptūnas“ laimėjo mačą penkiais taškais (73:68).