FIBA Čempionų lyga: „Neptūnas“ - „Ventspils“ (apžvalga)

2017-10-18 18:00 TS

Trečiadienį kovas tarptautiniame fronte pratęs Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai, kurie namuose 19:00 val. priims kaimyninės Latvijos „Ventspils“ ekipą.

Sezono pradžią šiandieniniai klaipėdiečių varžovai pradėjo galingai – triuškinamai laimėjo visus penkis Latvijos pirmenybių mūšius, o FIBA Čempionų lygos starte po dramatiškos kovos vienu tašku 73:72 privertė pasiduoti galingą Ispanijos „Tenerife“ ekipą.

Po puikaus sezono starto galima išskirti pagrindinę Latvijos klubo stiprybę – daug lygiaverčių žaidėjų, kurie įdeda panašų indėlį į komandos puolimą. Ne vienas žaidėjas reikiamu metu komandą į priekį patempė ir FIBA Čempionų lygos starte, kuriame septyni „Ventspils“ žaidėjai pelnė nuo 7 iki 14 taškų.

Šios komandos sudėtyje galima pamatyti ir puikiai mūsų šalies krepšinio gerbėjams žinomą krepšininką – Julių Juciką. 27-erių metų lietuvis į Latviją išvyko iš
Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandos, kurioje jam įsitvirtinti taip ir nepavyko.

Tuo tarpu Klaipėdos „Neptūnas“ FIBA Čempionų lygoje taip pat startavo pergalingai – namuose palaužė „Chalon“ ekipą. Tiesa, į šias rungtynes klaipėdiečiai vyksta ne tokios geros nuotaikos, nes savaitgalį LKL čempionate pralaimėjo rungtynes su Vilniaus „Lietuvos rytu“.

Antroji Klaipėdos „Neptūno“ akistata FIBA Čempionų lygoje – trečiadienį 19:00 val.

Rungtynes tiesiogiai galėsite stebėti LRT kultūros kanalu, arba internetu paspaudę šią nuorodą.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)...