A. Butkevičiaus trigubas dublis atnešė „Neptūnui“ dar vieną pergalę FIBA Čempionų lygoje

Kovą FIBA Čempionų lygoje šiandien pratęsė sėkmingai šį sezoną Europoje rungtyniaujantys Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai.

Arnas Butkevičius užfiksavo trigubą dublį, o klaipėdiečiai 82:69 namuose įveikė vieną iš grupės autsaiderių „PAOK“ ekipą.

Galingai susitikimą pradėję klaipėdiečiai varžovams minčių apie galimybes iškovoti pergalę nepaliko dar pačioje susitikimo pradžioje. Sužaidus 8 minutes ir 30 sekundžių, „Neptūnas“ jau turėjo triuškinamą 21 taško pranašumą (25:4). Kėlinį šeimininkai užbaigė turėdami 20 taškų pranašumą (29:9).

Antrojo kėlinio metu varžovams pavyko išlyginti žaidimą, tačiau priartėti prie „Neptūno“ jiems pavyko vos vienu tašku – po dviejų kėlinių šeimininkai vis dar turėjo saugią 19 taškų persvarą (51:32).

Fantastiškai pirmuosius du kėlinius sužaidė „Neptūno“ lyderis Arnas Butkevičius, kuris dar prieš pertrauką flirtavo su trigubu dubliu – surinko 13 taškų, 9 atkovotus kamuolius ir 8 rezultatyvius perdavimus. Per 17 žaidimo minučių jis surinko net 30 naudingumo balų.

Po pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė – „Neptūnui“ nepavyko padidinti persvaros, tačiau varžovams priartėti taip pat neleido (68:50).

Ketvirtajame kėlinyje varžovai dar bandė kabintis į rungtynes ir vienu metu buvo priartėję iki dešimties taškų, tačiau šeimininkai užtikrintai sužaidė mačo pabaigą bei iškovojo penktą pergalę šio sezono FIBA Čempionų lygoje.

Fantastišką mačą sužaidė Arnas Butkevičius, kuris surinko trigubą dublį – 19 taškų, 13 atkovotų kamuolių ir 10 rezultatyvių perdavimų. Susitikimą jis baigė surinkęs net 42 naudingumo balus.

Po šios pergalės „Neptūnas“ FIBA Čempionų lygos B grupėje išliko antroje turnyrinės lentelės pozicijoje.

Rezultatyviausi žaidėjai:

Neptūnas“: A. Butkevičius 19 (13 atkovotų kamuolių, 10 rezultatyvių perdavimų), R. Seibutis 17, J. Palacios 16 (11 atkovotų kamuolių).

PAOK“: L. Chrysikopoulos 14, A. Tsochlas 12, A Koniaris ir O. Klassen po 10.