Italijos ekipą sutriuškinęs „Neptūnas“ pratęsė sėkmingą žygį FIBA Čempionų lygoje

Dar vieną lengvą pergalę FIBA Čempionų lygoje iškovojo Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai.

Klaipėdiečiai rungtynėse su Arnoldo Kulbokos atstovaujama „SikeliArchivi“ komanda pasiekė dar vieną triuškinamą pergalę šiame turnyre ir varžovus sutriuškino 90:60.

Susitikimą klaipėdiečiai pradėjo sėkminga gynyba: varžovams pirmus taškus pelnyti pavyko tik sužaidus kiek daugiau nei keturias minutes, tačiau didesnės persvaros jiems įgyti nepavyko dėl puolime daromų klaidų. Visgi, kėlinį „Neptūnas“ užbaigė pirmaudami septyniais taškais (20:13).

Antrajame kėlinio pradžioje vyko apylygis žaidimas, o sužaidus aštuonias minutes po Arnoldo Kulbokos metimo varžovai priartėjo iki penkių taškų (33:28). Tiesa, po šio metimo kėlinyje taškus pelnė tik „Neptūnas“, kurie surengė spurtą 10:0 ir po dviejų kėlinių susikrovė 15 taškų pranašumą (43:28).

Nors trečiajame kėlinyje klaipėdiečiams nepavyko padidinti savo pranašumo, varžovams priartėti taip pat nepavyko – po lygiosiomis pasibaigusio kėlinio „Neptūnas“ išlaikė saugią 15 taškų persvarą (62:47).

Paskutiniame ketvirtyje „SikeliArchivi“ krepšininkai pradėjo skubėti, o tuo pasinaudoję klaipėdiečiai susikrovė dar didesnį pranašumą, galiausiai varžovus įveikdami 30 taškų skirtumu.

Po šios pergalės, „Neptūnas“, bent jau laikinai, pakilo į pirmąją B grupės poziciją.

Itin nesėkmingai ši dvikova susiklostė A. Kulbokai, kuris sužaidė prasčiausią mačą šį sezoną: lietuvis per 27,5 minutės pelnė vos du taškus ir mačą pabaigė su vienu naudingumo balu.