Fiasko: „Lokomotiv-Kuban" su M.Kalniečiu ir M.Kuzminsku baigė pasirodymą Europos taurėje

„Twitter" nuotr.
2019-12-18 02:08 eurobasket.lt

Manto Kalničio ir Mindaugo Kuzminsko atstovaujamai Krasnodaro "Lokomoti-Kuban" (4/6) komandai pasirodymas Europos taurės varžybose baigėsi pirmajame etape. Rusijos klubas Turkijoje po atkaklios kovos 90:92 (28:26, 15:22, 19:15, 28:29) pralaimėjo lemiamą mūšį Bursos "Tofaš" (5/5) krepšininkams ir B grupėje, kurioje rungtyniauja ir Vilniaus "Rytas" (4/5) liko penktoje vietoje.

Likus 9 sekundėms Muhayminas Mustafa nepataikė abiejų baudų metimų, tačiau pergalę ir kelialapį į kitą etapą galėjęs išplėšti Samo dekkerio tolimas metimas tikslo nepasiekė.

Starto penkete rungtynes pradėjęs M.Kalnietis per 29 minutes įmetė 12 taškų (3/4 dvit., 2/4 trit., atkovojo 1 bei prarado 3 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą ir pats gavo "stogą", išprovokavo 3 pražangas, sykį prasižengė pats ir surinko 16 naudingumo balų.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs M.Kuzminskas per 28 minutes pelnė 17 taškų (5/10 dvit., 1/4 trit., 4/4 baudų), atkovojo 3 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, sykį suklydo ir su 11 efektyvumo balų buvo priverstas palikti aikštelę dėl išnaudoto pražangų limito.

"Tofaš": Sammy Mejia 21 (1/5 dvit., 6/10 trit., 4 rez. perd.), D.J.White'as 15, Devinas Williamsas 13 (5 atk. kam.), Muhsinas Yasaras (3 bl.) ir Berkas Uruglu (4 rez. perd.) po 11, Tarikas Phillipas 10 (5 atk. kam.).

"Lokomotiv-Kuban": Johnny O'Bryantas 18 (5 atk. kam., 2 bl.), Samas Dekkeris (10 atk. kam.,5 rez. perd., 27 naud. b.) ir Mindaugas Kuzminskas po 17, Mantas Kalnietis (7 rez. perd.) ir Willas Cummingsas po 12, Alanas Williamsas 9 (13 atk. kam.).

(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)