„Fenerbahče“ skendi skolose: jas mažinti bus pradėta po Ž. Obradovičiaus pasitraukimo

Stambulo "Fenerbahče", kaip ir daugelis šiuo metu profesionalių Turkijos klubų, išgyvena ne patį geriausią laikotarpį.

Kasmet dėl aukščiausių pozicijų Eurolygoje kovojanti ir pastaruosiuose dvejuose finaluose žaidusi "Fenerbahče" turi didžiulių skolų, kurios yra didesnės nei metinis Kauno "Žalgirio" biudžetas.

Klubo prezidentas Ali Kocas žiniasklaidai pranešė, kad klubas skendi skolose ir jų nesumažins tol, kol komandai vadovaus Željko Obradovičius, esantis atsakingas už komandos komplektaciją.

"Praėjusį sezoną dirbdami su rėmėjais iš "Dogus" turėjome 11 milijonų eurų deficitą, o šį sezoną jis siekia jau 15 mln. Bet kol Željko dirbs su mumis, suteiksime jam biudžetą vienu ar kitu atveju. Stengiamės išsilaikyti", – atskleidė A. Kocas.

Ž. Obradovičius su "Fenerbahče" turi sutartį iki šio sezono pabaigos, todėl yra nemaža tikimybė, kad tai jam yra paskutinis sezonas komandoje.

"Fenerbahče" klubas iš viso savo organizacijoje turi net dešimt atskirų komandų ar pavienių atletų. Pradedant nuo krepšinio ir futbolo užbaigiant stalo tenisu bei "eSports".

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts