„Fenerbahče“ pratęsė įspūdingą seriją Eurolygoje

Eurolygos 25-ojo turo rungtynėse Stambulo „Fenerbahče“ su Edgaru Ulanovu priešakį (15-10) namuose 89:84 (24:22, 21:20, 22:18, 22:24) palaužė Berlyno ALBA (8-17) ir iškovojo 10-ąją pergalę iš eilės stipriausiame senojo žemyno turnyre.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečių krepšininkai, kurie nuo pat pirmosios minutės buvo priekyje. Stambulo krepšininkai varžovams neleido per toli nutolti, o kėlinio pabaigoje sugebėjo ir persverti rezultatą.

Abi ekipos rungtyniavo apylygiai ir kovėsi taškas į tašką. Šeimininkams pabėgti į priekį pavyko tik trečiojo kėlinio pabaigoje, kai „Fenerbahče“ susikrovė 7 taškų pranašumą. Likus rungtyniauti mažiau nei 3 minutėms svečiams pavyko atsilikimą sumažinti iki 4 taškų, tačiau į aikštelę žengęs Nando De Colo nepaliko jokių vilčių ALBA krepšininkams.

Edgaras Ulanovas rungtynes pradėjo starto penkete. Lietuvis ant parketo praleido 14 minučių, tačiau taškų nepelnė, atkovojo vieną kamuolį ir kartą pažeidė taisykles.

Nugalėtojus į pergalę vedė įspūdingu tempu taškus rinkęs Nando De Colo, kuris per 27 minutes pelnė 26 taškus (1/6 trit., 7/9 dvit., 9/9 baud.), atkovojo kamuolį ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Paskutinį kartą „Fenerbahče“ Eurolygoje pralaimėjo gruodžio 17 dieną, kai Kaune nusileido „Žalgirio“ krepšininkams.

„Fenerbahče“: Nando De Colo 26, Dyshawnas Pierre'as 17, Marko Guduričius ir Janas Vesely po 12.

ALBA: Marcusas Erikssonas 19, Benas Lammersas 16, Simone Fontecchio ir Maodo Lo po 14, Johannesas Thiemanas 10.