Fantastišku dėjimu pasižymėjęs Krameris: "Buvo tik viena išeitis" (VIDEO)

2018-10-03 10:53 basketnews.lt

Fantastišku dėjimu Europos taurės startą Vilniuje papuošęs Chrisas Krameris įkvėpė komandą pergalingam spurtui, tačiau jame pats dalyvauti nebegalėjo. 30-metis 191 cm ūgio gynėjas trečiojo kėlinio pabaigoje niekais pavertė 216 cm ūgio Giorgi Šermadinio ketinimus jį sustabdyti, sugrūsdamas kamuolį iš viršaus ir taip užvesdamas visus susirinkusius „Siemens“ arenoje.

„Aš įsiveržiau, jis pastojo man kelią, o dėjimas buvo vienintelė išeitis – arba įdedu į krepšį, arba gaunu bloką. Jis šiek tiek pavėlavo, aš atlikau šuolį anksčiau ir man pavyko“, – po 80:72 laimėto mūšio prieš „Unicaja“ kalbėjo Krameris.

Vieno gražiausių turo epizodų autoriumi neabejotinai tapsiantis amerikietis po įspūdingo momento netvėrė savame kailyje ir išleido viduje susikaupusį visą pyktį. Numojęs ranka į tribūnas, jis pasileido į gynybą, kur už nugaros triumfuodami triukšmą kėlė ištikimieji „B tribūnos“ sirgaliai.

„Tokie dalykai man nenutinka labai dažnai – įkrauti iš viršaus per kažką, – emocijų protrūkį komentavo Krameris. – Tai nėra dažnas momentas. Dar savo pridėjo ir rungtynių eiga, tai pirmyn, tai atgal, o tuo metu dar jie pirmavo. Nuostabu visa tai išleisti iš savęs. Buvo geras jausmas, bet tuo pačiu metu ir "


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...