Fantastiškas G. Antetokounmpo žaidimas atnešė pergalę prieš „Raptors“

NBA krepšinio lygoje įspūdingi pasirodymą vėl surengė graikas Giannis Antetokounmpo, kurio dėka Milvokio „Bucks“ (4-2) nugalėjo Toronto „Raptors“ (4-2) rezultatu 115-105 (36:17, 30:33, 29:40, 20:15).

Jau rungtynių pradžioje galingai į priekį išsiveržė graiko vedama ekipa. Tiesa, taip laimėjus pirmą rungtynių dalį, kitoje sekėsi sunkiau ir varžovai sugebėjo sušvelninti atsilikimą.

G. Antetokounmpo per 37 minutes pelnė 36 taškus, atkovojo 15 kamuolių, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, blokavo 4 metimus ir perėmė vieną.

Toronto gretose taip puikų pasirodymą surengė Kyle Lowry, kuris per 39 minutes surinko 36 taškus.