Fantastiškas D. Bookeris Filadelfijoje, Naujajame Orleane – K. Duranto ir D. Cousinso susistumdymas ir S. Curry trauma (VIDEO, REZULTATAI)

Finikso „Suns“ ekipa 115:101 Filadelfijoje palaužė vietos „76ers“ ir iškovojo devintąją sezono pergalę.

Prie „Suns“ ekipos pergalės itin svariai prisidėjo Devinas Bookeris. 21-erių gynėjas pelnė net 46 taškus (12/24 dvit., 5/8 trit., 7/8 baudos), atkovojo 8 ir perėmė 2 kamuolius.

Įdomu tai, kad „Suns“ lyderis iš pirmųjų 11 metimų pataikė vos 2, tačiau vėliau sekė 15 tikslių metimų iš 21. Tai yra antros rezultatyviausios D. Bookerio karjeros rungtynės. Praėjusį sezoną jis į Bostono „Celtics“ krepšį įmetė 70 taškų.

D. Bookeris taip pat įsirašė į „Suns“ rekordų knygą. Jis per pirmąsias 25 sezono rungtynes 10-ą kartą pelnė bent 30 taškų. Prieš tai šis rekordas priklausė Charlie Scottui, kuris 1975 metais tai padarė 9 kartus.

Tuo tarpu „76ers“ lyderis Benas Simmonsas žaidė po ligos ir pelnė 20 taškų, atkovojo 8 atšokusius kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir perėmė 6 kamuolius.

„76ers“ komandoje rezultatyviausias buvo J.J. Redickas pelnęs 25 taškus, Joelis Embiidas pridėjo 22 (12 atk. k., 4 blk.), B. Simmonso sąskaitoje 20, Robertas Covingtonas ir Dario Šaričius (9 atk. k.) pridėjo po 10.

„Suns“ ekipoje rezultatyviausias, žinoma, buvo D. Bookeris su 46 taškais, T.J. Warrenas pridėjo 25 (8 atk. k.), Tyleris Ulisas 12 (12 rez. perd.).

Tuo tarpu Oklendo „Warriors“ 125:115 susitvarkė su Naujojo Orleano „Pelicans“. Tačiau šiai pergalei pasiekti, „Warriors“ turėjo panaikinti net 21 taško deficitą.

„Pelicans“ ekipai šiose rungtynėse nepadėjo Anthony Davisas, kuris gydosi šlaunies traumą. Tuo tarpu paskutinę susitikimo minutę Stephenas Curry patyrė skausmingą čiurnos traumą, tačiau atlikus išsamius tyrimus rimtesnių sužeidimų nebuvo rasta.

Tuo tarpu likus pusantros minutės iki rungtynių pabaigos susikibo DeMarcusas Cousinsas Ir Kevinas Durantas. Jie abu buvo išvaryti iš aikštės.

Po dviejų kėlinių „Warriors“ atsilikinėjo 49:69, tačiau antrąją rungtynių pusę pradėjo spurtu 15:0 ir sugrąžino intrigą. Lemiamas lūžis įvyko, kai ketvirtojo kėlinio viduryje Andre Iguodala perėmė kamuolį ir greitą ataką užbaigė dėjimu bei išvedė „Warriors“ į priekį.

„Pelicans“ ekipoje puikiai atrodė Jrue Holidai su 34 taškais (9/10 dvit.) ir E‘Twaunas Moore‘as pelnęs 27 (5/6 trit.), D. Cousinsas pridėjo 19 (11 atk. k., 5 per. k., 7 kld.), o Dante Cunninghamas 11.

„Warriors“ komandoje rezultatyviausias buvo rungtynių nebaigęs S. Curry su 31 tašku (11 rez. perd.), Klay Thompsonas pelnė 22, Kevinas Durantas ir Draymonas Greenas (9 atk. k.) pridėjo po 19.

Orlando „Magic“ 94:104 Šarlotės „Hornets“
Bruklino „Nets“ 110:90 Atlantos „Hawks“
Milvokio „Bucks“ 100:111 Bostono „Celtics“
Klivlendo „Cavaliers“ 113:91 Čikagos „Bulls“
Minesotos „Timberwolves“ 92:95 Memfio „Grizzlies“
Denverio „Nuggets“ 105:122 Dalaso „Mavericks“
Detroito „Pistos“ 93:96 San Antonio „Spurs“
Vašingtono „Wizards“ 69:116 Jutos „Jazz“