Fantastiškai išsigelbėjęs „Real“ išsaugojo viltis žengti į kitą etapą

Antradienio vakarą trečiosiose Eurolygos ketvirtfinalio rungtynėse dramatiškai išsigelbėjo Madrido „Real“ krepšininkai. Pablo Laso auklėtiniai paskutinėmis rungtynių sekundėmis 80:76 (15:15, 13:23, 20:20, 32:18) palaužė Stambulo „Anadolu Efes“ ir išsaugojo viltis žengti į pusfinalį.

Abi ekipos rungtynes pradėjo atkakliai ir taškas į tašką kovėsi iki pat kėlinio pabaigos. Persilaužymas rungtynėse įvyko antrojo kėlinio pradžioje, kai „Anadolu Efes“ po truputį ėmė tolti nuo šeimininkų, o prieš ilgąją pertrauką turėjo dviženklį pranašumą.

Po ilgosios pertraukos ir toliau vyko atkakli kova, tačiau svečiai neleido „Real“ ekipai per daug priartėti, o prieš lemiamą ketvirtį komandas skyrė dviženklis pranašumas. Ketvirtajame kėlinyje abi ekipos ir toliau demonstravo aktyvų žaidimą, tačiau rungtynių pabaigoje 16:0 atkarpą surengę šeimininkai dramatiškai išplėšė pergalę.

Nugalėtojus į pergalę vedė S. Llullas, kuris per 21 minutę pelnė 20 taškų (4/7 trit., 3/4 dvit., 2/2 baud.), atkovojo vieną kamuolį ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Rungtynėse rezultatyviausiai pasirodė V. Misičius, kuris per 31 minutę pelnė 29 taškų (5/9trit., 5/7 dvit., 4/4 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.