Fantastiškai antroje pusėje žaidęs „Žalgiris“ nutraukė pralaimėjimų seriją Eurolygoje

Kauno "Žalgiris" (8-11) penktadienį Eurolygos namų rungtynėse 82:69 (13:19, 20:18, 19:14, 30:18) antrąkart šį sezoną palaužė Atėnų "Panathinaikos" (8-11) ir nutraukė keturių iš eilės pralaimėjimų seriją.

Žalgiriečiams rungtynėms prasidėjo tragiškai – svečiai spurtavo 9:0. Visgi vėliau šeimininkų puolimas pagyvėjo ir kėlinį užbaigė su šešių taškų deficitu.

Šio kėlinio pabaigoje "Žalgirio" areną buvo išgąsdinusi Nate'o Wolterso trauma, tačiau amerikietis po trumpos pauzės atsigavo ir antroje mačo pusėje surengė benefisą.

Antrajame kėlinyje "Žalgiris" visiškai sutvarkė savo puolimą ir į didžiąją pertrauką nuėjo sumažinęs atsilikimą iki trijų taškų.

Trečiajame kėlinyje "Žalgiris" ir toliau rodė savo pranašumą – du tritaškius šiame ketvirtoje įsūdė N. Woltersas, padėjęs šeimininkams jau įgyti dviejų taškų pranašumą.

Fantastiškai buvo sužaistos paskutinės dešimt rungtynių minučių. "Žalgiris" svečiams nepaliko vilčių nei gynyboje, nei puolime. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai surinko net 30 taškų, o kėlinys buvo pažymėtas Aarono White'o skriejimais, besibaigusiais galingais dėjimais.

"Žalgiris" iškovojo pergalę 13 taškų skirtumu ir galiausiai grįžo į pergalių kelią prieš svarbiausią sezono stadiją.

A. White'as surinko 15 taškų, dar 13 pridėjo Marius Grigonis. Varžovų gretose rezultatyviausiai žaidė Deshaunas Thomasas – 14 taškų.

„Žalgiris“: Aaronas White'as 15, Marius Grigonis 13, Nate'as Woltersas ir Brandonas Daviesas – po 10.

„Panathinaikos“: Deshaunas Thomasas 14 (5 kld.), Seanas Kilpatrickas ir Nickas Calathes (6 rez. perd.) – po 11.