Fantastiška pergale pasidžiaugęs Jasikevičius: "Marius sužaidė įspūdingą pabaigą" (VIDEO)

zalgiris.lt nuotr.
2019-11-01 23:17 extra77

basket.lt

Įspūdingą charakterį rungtynių pabaigoje pademonstravęs Kauno „Žalgiris“ įsirašė trečiąją pergalę šiame Eurolygos sezone.

10 taškų per paskutinę minutę sumetę kauniečiai panaikino 7 taškų deficitą ir penktą kartą šiame sezone privertė suklysti Stambulo „Fenerbahčę“.

Po rungtynių komandos charakteriu pasidžiaugė Šarūnas Jasikevičius.

„Fantastinė pergalė, ką čia daugiau pasakysi“, – pirmais įspūdžiais dalinosi strategas. – Ištraukėme rungtynes, kurias, atrodė, kad patys atiduodame varžovams – tos klaidos ir gynybiniai nesusikalbėjimai“.

„Visgi tokioje situacijoje buvo labai svarbu neleisti pabėgti varžovams ir visada būti šalia jų. Tokiai organizacijai ir tokiems žaidėjams yra kažkoks nervingumas būti tokioje padėtyje. Mums buvo labai svarbu likti kuo arčiau jų ir atsiradus galimybei smogti.

Iš mano pusės atrodė, kad tokia galimybė jau nebeateis“, – tęsė Jasikevičius.

Po rungtynių su „Zenit“ strategas kalbėjo apie lyderystės stoką komandoje. Paklaustas, ar Marius Grigonis ir buvo tas žmogus, kurio komandai trūko, Jasikevičius atsakė, kad reikėjo ne tik jo.

„Marius tikrai buvo tas, kuris mus patraukė. Tačiau lyderystės mums trūksta, kaip ir šiandien. Negaliu daug tikėtis iš naujų žaidėjų, į priekį turi tempti praeitų metų lyderiai, čia buvę žaidėjai ir tie, kurie tikrai žino, ką reikia daryti atsidūrus tokioje situacijoje.

Buvo gerų epizodų, tačiau visumoje gali būti žymiau geriau. Mariaus žaidimas pabaigoje buvo įspūdingas. Lieka tikėtis, kad nieko blogo nenutiko su jo koja, kuri buvo pilnai nuskausminta. Lauksime tyrimų, bet nerimo tikrai yra daug.“

Paprašytas detaliau apibūdinti paskutines rungtynių akimirkas, Jasikevičius pridūrė: „Kas šiuolaikiniame krepšinyje yra 7 taškai? Praktiškai du tritaškiai, perimtas kamuolys ir viskas greitai baigiasi.

Mes dėl detalių neišpildymo gaudavome 5-7 taškus į „minusią“. Šį kartą buvo toks vaizdas, kad tikrai kovojome labiau nei prieš „Zenit“. Jeigu pasakytum, kad su 19 klaidų ir aibe neišpildytų dalykų laimėsime prieš „Fenerbahče“, nežinau, ar čia potencialas, ar kažkas kito.“
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...