Fantastika – D. Sabonio trigubas dublis išgelbėjo „Pacers“ nuo pralaimėjimo

NBA lygoje neįtikėtiną pasirodymą surengė Lietuvos atstovas, kuris į savo sąskaitą įsirašė trigubą dublį, ko dar nebuvo padaręs. Domantas Sabonis su atstovaujama Indianos „Pacers“ (28-15) paskutiniame ketvirtyje pranoko Denverio „Nuggets“ (29-13) ir šventė pergalę rezultatu 115:107 (15:21, 29:29, 30:31, 41:26).

Nors, ilgą laiko tarpą rungtynėse situaciją valdė Denverio krepšininkai, kurie pirmavo iki ketvirto kėlinio pabaigos, tačiau būtent tada prasidėjo „Pacers“ sugrįžimas. Mūsiškio komanda sugebėjo panaikinti deficitą ir išsiveržti į priekį svarbiausiu momentu, kas ir leido iškovoti pergalę.

Neeilinį pasirodymą surengė D. Sabonis, kuris per 41 minutę pelnė 22 taškus (1/2 tritaškiai), atkovojo 15 kamuolių, atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Rezultatyviausias komandoje buvo D. McDermottas su 24 taškais.

Pralaimėtojų gretose N. Jokičius surinko 30 taškų.