Europos taurės starte „Lietkabelis“ nepaliko vilčių Izraelio čempionams (VIDEO)

Puikiai Europos taurėse sezoną pradėjo Panevėžio „Lietkabelis“, kuris namuose užtikrintai įveikė Jeruzalės „Hapoel“.

Trečio kėlinio pabaigoje spurtavusi šeimininkų ekipa šventė pergalę rezultatu 86:72.

7:0 rungtynes pradėjusiai „Lietkabelio“ komandai rungtynių pradžioje įgyti užtikrinto pranašumo nepavyko, o visą antrąjį kėlinį šeimininkai turėjo vytis savo varžovus. Tiesa, „Hapoel“ didžiausia persvara siekė tik šešis taškus.

Rungtynių lūžis įvyko trečio kėlinio pabaigoje ir ketvirtojo kėlinio pradžioje, kai tryliką taškų be atsako pelniusi „Lietkabelio“ ekipa pabėgo į priekį 17 taškų, o varžovams sumažinti pranašumo iki vienženklio taip ir nebepavyko. Nors rungtynių pabaigoje svečiai kiek sumažino varžovų persvarą, tačiau galiausiai jie turėjo pripažinti pralaimėjimą 14 taškų skirtumu.

Į priekį „Lietkabelį“ tempė 20 taškų pelnęs ir 27 naudingumo balus surinkęs Kšištofas Lavrinovičius. Naudingai rungtyniavo ir jo brolis Darjušas, kuris vos per 11 minučių pelnė 11 taškų.

Rezultatyviausi žaidėjai:

Lietkabelis“: Kšištofas Lavrinovičius 20, Lorenzo Williamsas 13 (8 rezultatyvūs perdavimai), Darjušas Lavrinovičius ir Gary Taltonas po 11, Žanis Peiners 8.

Hapoel“: Curtisas Jerrellsas 23, Austinas Daye 16, Richardas Howellas 15.