Europos taurėje - fantastiškas Kalniečio žaidimas ir ASVEL pergalė

2018-10-30 23:44 basketnews.lt

Mantas Kalnietis įspūdingai sužaidė trečiąjį kėlinį, o Vilerbano ASVEL (4-1) Europos taurės rungtynėse namuose 89:68 (21:18, 18:20, 27:18, 23:12) įveikė Sankt Peterburgo „Zenit“ (3-2) klubą.

Lietuvos rinktinės atakų organizatorius per 27 minutes pelnė 22 taškus (5/8 dvit., 4/5 trit.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 23 naudingumo balus.

Kalnietis per 7 trečiojo kėlinio minutes pelnė 15 taškų ir padėjo savo klubui pabėgti nuo varžovų dviženkle persvara (66:56).

ASVEL: Mantas Kalnietis 22 (5/8 dvit., 4/5 trit., 5 rez. perd., 23 naud. bal.), DeMarcusas Nelsonas 14, Davidas Lighty 12, Ericas Buckneris ir Miro Bilanas (10 atk. kam.) po 10.

„Zenit“: Sergejus Karasevas 18, Philipas Scrubbas 13, Jalenas Reynoldsas 9.

(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)