„Real“ keliauja į finalą, CSKA kovos su „Žalgiriu“ dėl trečiosios vietos

2018-05-18 21:04 basketnews.lt

Svarbiausiais rungtynių momentais taškus rinkęs Madrido „Real“ antrajame Eurolygos finalinio ketverto pusfinalio mače 92:83 (20:30, 27:16, 16:10, 29:27) įveikė Maskvos CSKA ir sekmadienį stos į lemiamą mūšį dėl turnyro trofėjaus, kuriame susitiks su Stambulo „Fenerbahče“.

Tuo metu Rusijos ekipa dėl trečiosios vietos kovos su Kauno „Žalgiriu“.

Ketvirtajame kėlinyje De Colo pataikė iš toli, Nikita Kurbanovas sugrūdo kamuolį iš viršaus ir CSKA deficitas sumažėjo iki 3 taškų (61:64), tačiau Llullas pataikė tritaškį, Tavaresas pridėjo du taškus, o Thompkinsas iš krašto smeigė iš toli ir „Real“ susikrovė 12 taškų pranašumą (73:61).

Willas Clyburnas ėmėsi iniciatyvos ir jo dėka CSKA priartėjo iki 4 keturių taškų (71:75), tačiau „Real“ surinko 5 taškus paeiliui ir atgal šiame susitikime nebesidairė (81:73).

Rungtynių pradžioje rungtynes diktavo CSKA, kuri vedama Cory Higginso ir Nando De Colo po pirmojo kėlinio pirmavo 30:20, tačiau antrajame kėlinyje užsikūrė „Real“ puolimo mašina.

Fabienas Causeuras pataikė iš toli, Sergio Llullas pataikė itin sudėtingą metimą, o Jaycee Carrollas atseikėjo dar vieną tritaškį ir Madrido ekipa vos per kelias atakas nurėžė CSKA pranašumą iki 2 taškų (28:30).

Kiek vėliau Llullas pataikė dar vieną tolimą metimą ir „Real“ jau buvo priekyje (34:32). Pablo Laso auklėtiniai trapią persvarą išsaugojo ir prieš prasidedant ilgajai pertraukai (47:46).

Nugalėtojų vedliu šį vakarą buvęs Dončičius pelnė 16 taškų (2/6 dvitaškių, 2/6 tritaškių, 6/8 baudų metimų), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, 3 kartus suklydi, išprovokavo 7 pražangas ir surinko 18 naudingumo balų.

Jam puikiai talkinęs Sergio Llullas taip pat surinko 16 taškų ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

CSKA: Nando De Colo 20, Willas Clyburnas ir Kyle‘as Hinesas po 16, Cory Higginsas 15.

„Real“: Luka Dončičius ir Sergio Rodriguezas po 16, Trey Thompkinsas ir Gustavo Ayonas po 12.

(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)