Sugrįžęs S. Llullas padėjo „Real“ įveikti „Panathinaikos“, „Chimki“ parklupdė CSKA

Madrido „Real“ ekipa pirmą kartą šį sezoną sulaukė Sergio Llullo pagalbos ir tuo pasinaudojusi Ispanijos ekipa 81:74 parklupdė Atėnų „Panathinaikos“ krepšininkus.

Serijoje iki trijų pergalių „Real“ persvėrė rezultatą ir jau pirmauja 2-1.

Po 8 mėnesių pertraukos į aikštę žengęs S. Llullas per 20 minučių pelnė 8 taškus (1/2 dvit., 2/7 trit., 0/2 baud.) ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Dar likus dvejoms minutėms iki rungtynių pabaigos rezultatas buvo lygus (70:70). Tačiau tada iššovė Jaycee Carrollas, kuris pelnė dvitaškį, o po to pridėjo tritaškį su pražanga, o „Real“ pabėgo 77:72.

Šiose rungtynėse Lukas Lekavičius nebuvo registruotas.

„Real“ gretose išsiskyrė J. Carrollas pelnęs 17 taškų, Rudy Fernandezas pridėjo 9.

„Panathinaikos“ ekipai Nickas Calathesas pelnė 26 taškus, Jamesas Gistas 15, Mike‘as Jamesas 14.

Tuo metu Maskvos srities „Chimki“ 79:73 sugebėjo įveikti Maskvos CSKA.
Po šios pergalės „Chimki“ sušvelnino serijos rezultatą iki 3 pergalių 1-2.

Šiose rungtynėse CSKA ekipai ir vėl nepadėjo Nando De Colo bei Kyle‘as Hinesas.

Įdomu tai, kad CSKA ekipoje šiose rungtynėse vos du krepšininkai atliko rezultatyvius perdavimus. Sergio Rodriguezas atliko 8, o Cory Higginsas 2.

„Chimki“ į priekį vedė Aleksejus Švedas pelnęs 27 taškus, Anthony Gillas pridėjo 22, o Thomasas Robinsonas 8.

CSKA gretose išsiskyrė C. Higginsas su 26 taškais, Othello Hunteris pelnė 16 (12 atk. kam.), S. Rodriguezas 15.