36 A. Švedo taškų „Chimki“ ekipai neužteko, L. Dončičius atvedė „Real“ į finalinį ketvertą

Aleksejus Švedas užfiksavo šio sezono Eurolygos rekordą, tačiau to nepakako. Maskvos srities „Chimki“ po tikro trilerio 88:89 suklupo prieš Maskvos CSKA ir pralaimėjo ketvirtfinalio seriją 1-3.

„Chimki“ žvaigždė šiose rungtynėse pelnė net 36 taškus (3/5 dvit., 8/12 trit., 6/9 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavmimus ir surinko 37 naudingumo balus.

Tai buvo ir rezultatyviausios, ir naudingiausios ruso rungtynės karjeroje.
Prieš prasidedant paskutinei mačo minutei A. Švedas tritaškiu išvedė „Chimki“ į priekį. Iki rungtynių pabaigos likus 21 sekundei Sergio Rodriguezas pataikė baudų metimus ir rezultatas tapo lygus.

Kitoje aikštės pusėje Anthony Gillas pataikė tik vieną baudą. Tuo pasinaudojo CSKA ir pergalingą metimą pataikė Cory Higginsas.

„Chimki“ ekipoje A. Švedas su 36 taškais buvo rezultatyviausias, Jamesas Andersonas ir Stefanas Markovičius pridėjo po 10.

CSKA gretose Cory Higginsas pelnė 20 taškų, Andrejus Voroncevičius pridėjo 15, S. Rodriguezas 14, Semoionas Antonovas 13, Willas Clyburnas 12.

Tuo metu Luka Dončičius atvedė Madrido „Real“ į sunkią pergalę, kuri taip pat žengė į finalinį ketvertą. „Real“ 89:82 įveikė Atėnų „Panathinaikos“ ir seriją laimėjo 3-1.

L. Dončičius pelnė 17 taškų, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 4 kamuolius ir surinko 24 naudingumo balus. Slovėnas lemiamo kėlinio metu pataikė net 4 tritaškius, kas ir padėjo „Real“ iškovoti pergalę.

„Real“ buvo nutolusi dar prieš ketvirtąjį kėlinį, tačiau PAO spurtavo 10:0 ir priartėjo iki 5 taškų.

Priešpaskutinę minutę Nickas Calathes pelnė 5 taškus paeliui, o komandas skyrė 3 taškai, tačiau tada L. Dončičius pataikė itin sudėtingą tritaškį, kuris varžovus nužudė.

„Real“ ekipoje rezultatyviausias buvo L. Dončičius su 17 taškų, Gustavo Ayonas ir Felipe Reyesas pridėjo po 12, Sergio Llullas 11.

PAO gretose išsiskyrė Chrisas Singletonas su 21 tašku, Mike‘as Jamesas ir N. Calathes pridėjo po 18, Mattjas Lojeski 10.