Eurolygos čempionai – Madrido „Real“ krepšininkai

Šį vakarą paaiškėjo 2017-2018 metų Eurolygos čempionai.

Į kovą dėl šio titulo stojo Madrido „Real“ ir Stambulo „Fenerbahce“ klubai. Trečiajame kėlinyje persvarą susikrovę ispanai varžovų spaudimą turėjo išlaikyti iki pat paskutinės akimirkos, tačiau galiausiai iškovojo pergalę 85:80.

Pirmus du kėlinius aikštėje vyko lygi kova, o po dviejų kėlinių dviejų taškų persvarą turėjo Nikolo Melli vedama „Fenerbahce“ komanda (38:40). Visgi, trečiąjį ketvirtį „Real“ laimėjo 25:15 ir susikrovė aštuonių taškų pranašumą.

Ketvirtajo kėlinio pradžioje į priekį Turkijos klubą ir toliau tempė N. Melli, o vėliau prie jo prisijungė ir komandos draugai, kurie kilo į lemiamą šturmą. Tiesa, persvarą ištirpdyti jeims sekėsi sunkiai ir nors jie sumažino persvarą iki trijų taškų, tai jie padarė likus vos 22 sekundėms ir jeims teko gelbėtis pražangomis. F. Causeuras prametė abi baudas, tačiau laiku ir vietoje atsidūręs Trey Thomkinsas pataisė antrąjį metimą, taip padidindamas persvarą iki penkių taškų.

Po N. Melli dvitaškio „Fenerbahce“ dar kartą sumažino deficitą iki 3 taškų, tačiau daugiau dovanėlių prie baudų metimo linijos Madrido klubas varžovams nebedavė ir iškovojo Eurolygos čempionų titulą.

Naudingiausiu finalinio ketverto žaidėju pripažintas „Real“ supertalentas Luka Dončičius. „Fenerbahce“ neišgelbėjo ir fantastiškas N. Melli pasirodymas – puolėjas surinko net 28 taškus.