Eurolygoje – pirmasis Madrido „Real“ pralaimėjimas

Eurolygos čempionai – Madrido "Real" krepšininkai patyrė pirmąją nesėkmę šiame sezone.

Pirėjo "Olympiakos" namuose po permainingos kovos 88:83 (29:22, 23:19, 13:22, 23:18) įveikė be Sergio Lullo ir Gustavo Ayono žaidusį karališkąjį klubą.

Po dviejų kėlinių šeimininkai turėjo dviženklę persvarą (52:41), tačiau trečiajame kėlinyje Eurolygos čempionai vedami Jaycee Carrollo išlygino rezultatą (65:65) ir viskas sprendėsi ketvirtajame kėlinyje. Visgi ten pranašumą įrodė "Olympiakos".

„Olympiacos“: Nigelis Williamsas-Gossas 23 (9/10 baud., 25 naud. bal.), Vassilis Spanoulis 20 (5/6 trit.), Janis Strelnieks 15, Zachas Leday 12.

„Real“: Jaycee Carrol 16 (4/7 trit.), Facundo Campazzo 14 (13 rez. perd., 24 naud. bal.), Rudy Fernandezas 12.

Kitose rungtynėse Stambulo "Fenerbahče" po atkaklios kovos 74:70 išvykoje nugalėjo toliau klumpantį Tel Avivo "Maccabi", o Stambulo "Anadolu Efes" rezultatyvioje kovoje 93:88 palaužė kitą Turkijos sostinės komandą – "Daruššafaką".