Eurolygoje kitą sezoną žais 18 klubų

2018-11-28 10:30 basketnews.lt

Tel Avive vykusiame Eurolygos posėdyje buvo patvirtinta, jog jau nuo 2019-2020 metų sezono stipriausiojo Senojo žemyno lygoje varžysis 18 klubų.

Eurolygoje ateinančius du sezonus tikrai matysime Manto Kalniečio atstovaujamą Vilerbano ASVEL klubą bei Miuncheno „Bayern“ ekipą.

Jau kurį laiką buvo kalbama, jog ASVEL bus suteikta teisė dalyvauti Eurolygoje, tačiau Prancūzijos klubas užtruko laiko, kol įvykdė Eurolygos keliamus reikalavimus.

Dalyvių skaičiui išaugus iki 18, kiekviena ekipa reguliariajame sezone sužais po 34 rungtynes – po 17 namie ir išvykoje. Į atkrintamąsias varžybas ir toliau ir pateks 8 stipriausios ekipos.

„Bayern“ taps antrąja Vokietijos komanda Eurolygoje – teisę varžytis šiame turnyre toliau turės ir šios šalies čempionai. Tuo metu Prancūzija nuo 2016 metų neturėjo savo atstovo stipriausiame Senojo žemyno krepšinio turnyre.

Taip pat susirinkime Eurolygos vadovas Jordi Bertomeu Tel Avivo „Maccabi“ prezidentą Shimoną Mizrahi pripažino Eurolygos legenda. 79-erių žydas kitą sezoną švęs klubo valdymo 50-etį.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...