Eurolyga: Galingi J. Vesely ir L. Dončičiaus pasirodymai ir pergalės neatnešęs M. Kuzminsko rezultatyvus žaidimas (REZULTATAI, VIDEO)

Eurolygos gerbėjai šiandien ir vėl galės mėgautis aukščiausio lygio krepšiniu.

Šį vakarą veiksmas startavo Turkijoje, kur „Fenerbahce“ (15/7) 77:69 susitvarkė su „Bamberg“ (8/14) ekipa. Fantastišką mačą Stanbulo ekipoje sužaidė Janas Vesely, kuris vos per 27 minutes pelnė 26 taškus, atkovojo 11 kamuolių (8 puolime) ir surinko 36 naudingumo balus. Vokietijos klube išsiskyrė 18 taškų surinkęs Dejanas Musli.

Tuo pačiu metu kaip ir „Žalgiris“, savo mačą pradėjo dar trys lietuviai, kurie atstovauja „AX Armani“ (7/15) komandai. Mindaugo Kuzminsko į priekį vedami italai varžovų aikštėje 89:100 turėjo pripažinti „Crvena zvezda“ (9/13) pranašumą.

Lengvasis kraštas iš Lietuvos per 26 minutes pelnė 17 taškų (3/5 dvitaškių, 3/4 tritaškių, 2/2 baudų) bei atkovojo du kamuolius. Susitikimą M. Kuzminskas baigė su 15 naudingumo balų.

Artūras Gudaitis per 22 minutes pridėjo 8 taškus (3/6 dvitaškių, 2/4 baudų), atkovojo tris ir perėmė vieną kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir išrašė vieną bloką. Po mačo jo statistikos protokole buvo įrašyta 11 naudingumo balų.

Trečiasis „AX Armani“ klubui priklausantis lietuvis – Mantas Kalnietis, aikštėje nepasirodė trenerio sprendimu.

Paskutinėse dienos rungtynėse Madrido „Real“ (13/8) su stojo į akistatą su „Olympiakos“ (14/7) ekipa. Rungtynių nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis mačo akimirkomis: Madrido klubas nesugebėjo surengti sėkmingos paskutinės atakos ir pergale 80:79 džiaugėsi išvykoje žaidę graikai.

Pergalės ispanams neatnešė ir puikų mačą sužaidęs Luka Dončičius. Jaunasis talentas pelnė 27 taškus ir surinko 33 naudingumo balus. Nugalėtojų gretose 21 tašką surinko Georgios Printezis.

„Real“ priklausantis lietuvis Jonas Mačiulis trenerio sprendimu aikštėje nepasirodė.