Eurolygoje „Real“ laimėjo principinį mūšį prieš „Barcelona“ (VISI REZULTATAI)

Ketvirtadienio vakarą buvo sužaisti dar trys Eurolygos susitikimai

Namuose kovojusi „Bamberg“ (6/6) komanda susitiko su vienais Eurolygos lyderių „Olympiakos“ (9/3) ekipa. Paskutiniame ketvirtyje fantastišką gynybą pademonstravę vokiečiai varžovams per ketvirtąjį kėlinį leido pelnyti vos septynis taškus ir panaikinę aštuonių taškų deficitą įveikė varžovus 67:65.

Pergalę po ilgos nesėkmių serijos iškovojo „Unicaja“ (4/8) kuri savo aikštėje palaužė „Chimki“ ekipą (7/5). Ketvirtojo kėlinio pradžioje trimis taškais dar atsilikusi Malagos komanda laimėjo atkarpą 13:0 ir nuklojo pamatus ilgai lauktai pergalei rezultatu 93:84. Svečių neišgelbėjo ir 28 taškus pelnęs Aleksejus Švedas, kuris per šį mačą išmetė net 17 tritaškių metimų.

Paskutinėse dienos rungtynėse išvydome amžinų varžovų akistatą – „Real“ (6/6) kovojo su „Barcelona“ (4/8) krepšininkais. 26 naudingumo balus surinkusio Luka Dončičiaus vedami šeimininkai iškovojo pergalę 87:75.

Nugalėtojų gretose Jonas Mačiulis sužaidė septynias minutes per kurias prametė vienintelį mestą tritaškį, atkovojo du kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą bei tris kartus prasižengęs mačą baigė su -1 naudingumo balu.