Eurolyga: „Panathinaikos“ iškovojo pergalę prieš „Real“ (VISI REZULTATAI)

Penktadienį bus sužaistos dar trys Eurolygos rungtynės, po kurių baigsis devintojo turo akistata.

Pirmojoje dienos akistatoje Eurolygos čempionė „Fenerbahce“ (6/3) namuose po atkaklios kovos 71:67 įveikė „Chimki“ (5/4) ir pratęsė jos pralaimėjimų seriją.

Kitoje dienos akistatoje Luko Lekavičiaus atstovaujama „Panathinaikos“ (6/3) iškovojo puikią pergalę 82:80 prieš Madrido „Real“ (5/4) ekipą, kurioje rungtyniauja Jonas Mačiulis.

Abu lietuviai sužaidė blankias rungtynes: Lukas Lekavičius per 6 minutes prametė vienintelį mestą dvitaškį ir niekuo nepasižymėjo, o vos tris minutes aikštėje praleidęs Jonas Mačiulis atkovojo vieną kamuolį bei kartą prasižengė.

Paskutinėje dienos akistatoje „Unicaja“ (3/6) 80:89 nusileido Maskvos CSKA (7/2) krepšininkams.