Eurolyga: šeimininkų pergalės ir naudingas L. Lekavičius (REZULTATAI, VIDEO)

Šiandien startavo 22 Eurolygos turas, o ketvirtadienį iš viso buvo sužaisti keturi mačai.

Anksčiausiai į dvikovą Izraelyje stojo „Maccabi“ (12/10) bei „Barcelona“ (7/15) klubai. Rezultatyviose rungtynėse pranašesni buvo šeimininkai, kurie iškovojo pergalę 94:82. Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė 18 taškų surinkęs Pierre Jacksonas, o varžovų gretose tiek pat taškų pelnė Thomasas Heurtelis.

Kiek vėliau Atėnuose „Panathinaikos“ (14/8) su Luku Lekavičiumi prieš rungtynes protestavo prieš Eurolygą, o vėliau ketvirtajame kėlinyje vos neišleido pergalės prieš „Baskonia“ (10/12) komandą, tačiau galiausiai džiaugėsi laimėjimu 80:76.

Įžaidėjas iš Lietuvos per 18 minučių surinko 4 taškus (2/2 dvitaškių, 0/1 tritaškių), atkovojo ir perėmė po vieną kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 11 naudingumo balų.

Kitose dienos rungtynėse Ispanijoje „Valencia“ (8/14) dramatiškose taškų lenktynėse 103:99 įrodė pranašumą prieš Eurolygos vienvaldžius lyderius – CSKA (17/5) krepšininkus. Šiame mače net šeši ispanų žaidėjai surinko dviženklį taškų skaičių, o rezultatyviausias buvo 19 taškų pelnęs Erickas Greenas.

CSKA į priekį tempė nesustabdomai rungtyniavęs Nando De Colo ir Willo Clyburno duetas. Pirmasis surinko net 30 taškų, o antrojo sąskaitoje – 27 taškai.

Paskutiniame ketvirtadienio mače „Unicaja“ (9/13) savų žiūrovų akivaizdoje 81:68 susitvarkė su „Anadolu Efes“ (6/16) ekipa. Nugalėtojams Adamas Waczynskis per 21 sužaistą minutę pelnė 20 taškų ir buvo vienas iš pagrindinių pergalės kalvių. Dvigubą dublį nugalėtojams pridėjo Jamesas Augustine'as (10 taškų ir 12 atkovotų kamuolių). Turkijos klube pastebimiausiai žaidė 16 taškų surinkęs Errickas McCollumas