Įspūdingoje kovoje „Olympiakos“ parklupdė CSKA, A. Gudaitis buvo vienas „AX Armani“ pergalės kalvių (REZULTATAI)

Įtempta Eurolygos savaitė įsibėgėja ir šiandien buvo sužaisti dar keturi susitikimai.

Anksčiausiose dienos rungtynėse „Chimki“ (8/5) namuose stojo į kovą su šį sezoną buksuojančia ir trenerį pakeitusia „Anadolu Efes“ (3/10) komanda. Tris kėlinius vyko lygi kova, tačiau per paskutinį ketvirtį įtikinamą pranašumą susikrovę šeimininkai iškovojo užtikrintą pergalę 86:68.

Nugalėtojų gretose, kaip jau įprasta, rezultatyvų pasirodymą surengė Aleksejus Švedas, kuris pelnė 25 taškus.

Kitose, centrinėse savaitės rungtynėse, išvydome dviejų Eurolygoje pirmaujančių komandų tarpusavio dvikovą. Pirėjo „Olympiakos“ (10/3) namuose susitiko su lygoje vienvalde lydere buvusia CSKA (10/3) komanda.

Nors trečiajame kėlinyje CSKA turėjo dešimties taškų persvarą, paskutinį ketvirtį sėkmingiau sužaidę „Olympiakos“ beveik visą lemiamą kėlinį turėjo persvarą savo rankose, tačiau viską sprendė paskutinę sekundę atliktas Willo Clyburno metimas. CSKA legionierius nepataikė, o tai lėmė, kad 88:86 rungtynes laimėjo šeimininkai iš Graikijos.

Vėliau į kovą stojo dviejų lietuvių atstovaujama „AX Armani“ (4/9) komanda uri varžėsi su „Baskonia“ (6/7) ekipa. Po itin sėkmingų trijų kėlinių italai turėjo 18 taškų pranašumą ir nors paskutiniame ketvirtyje svečiai bandė sugrįžti į rungtynes, galiausiai pergalę 92:85 šventė „AX Armani“.

Itin naudingai rungtyniavo Artūras Gudaitis, kuris per 25 minutes pelnė 10 taškų (1/1 dvitaškiai, 8/9 baudų), atkovojo 8 ir perėmė du kamuolius bei išrašė vieną bloką. Kartą suklydęs ir sykį prasižengęs lietuvis mačą užbaigė su 23 naudingumo balais.

Kur kas kuklesnis buvo Mantas Kalnietis – per septynias minutes jis pelnė ttris taškus (1/1 dvitaškių, 1/1 baudų), atliko vieną rezultatyvų perdavimą, tačiau po du kartus sulydo ir prasižengė. Jo sąskaitoje du naudingumo balai.

Paskutinėse turo rungtynėse susitiko dvi buksuojančios Ispanijos komandos – „Barcelona“ (4/9) namuose priimė „Unicaja“ (5/8) klubą. Iš duobės katalonams išlipti nepavyko ir jie privalėjo pripažinti varžovų pranašumą 83:90. Svečius į pergalę traukė Nemanja Nedovičius, kuris surinko 26 taškus.