Eurolyga nubaudė Š. Jasikevičių ir "Žalgirį"

Šiandien 15:13 krepst

Kauno „Žalgiris“ praėjusiame ture patyrė apmaudžią nesėkmę rungtynėse su Maskvos CSKA, kurias pralaimėjo 79:84, o lyg to būtų negana Eurolyga piniginėmis baudomis nubaudė klubą ir vyriausiąjį trenerį Šarūną Jasikevičių.

Kaip rašoma oficialiame pranešime, Jasikevičius pažeidė 27-ojo straipsnio antrąjį punktą ir pademonstravo nepagarbą teisėjų atžvilgiu. Jasikevičius, vos nuskambėjus finalinei mačo sirenai, patraukė teisėjų link ir su jais pradėjo emocingai ginčytis. Už tai „Žalgirio“ strategui buvo skirta 4,500 eurų bauda.

Tuo metu „Žalgiris“ gavo 500 eurų baudą už tai, jog rungtynių metu namų aikštelės sirgaliai svaidė objektus ant parketo.

Po rungtynių Jasikevičius apie teisėjų darbą kalbėti nepanoro ir tikino, kad pokalbis, vykęs po rungtynių geriau liktų tarp jo ir arbitrų.

„Tegul tai lieka tarp mūsų. Pinigų už dyką jiems niekas nedalins. Nenoriu gauti baudos. Geriau kokiam Rimo Kaukėno fondui tuos pinigus skirti, žinau, kad Rimas jais pasirūpins iš širdies”, – tąkart teigė Jasikevičius.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...