Eurolyga: M. Kuzminskas debiutinėse rungtynėse buvo pastebimas, bet „AX Armani“ patyrė nesėkmę (GYVAI, REZULTATAI)

Šį vakarą be „Žalgirio“ ir „Crvena Zvezda“ mačo buvo sužaisti dar keturi Eurolygos susitikimai.

Pirmoje akistatoje dėl vietos aštuntuke kovojanti „Baskonia“ (7/9) išvykoje 74:79 turėjo pripažinti Eurolygos čempionų „Fenerbahce“ (10/6) pranašumą.

Kitose rungtynėse susitiko dvi pergalių skonį primiršusios komandos: „Bamberg“ (6/10) kovojo su „Chimki“ (9/7). 28 taškus surinkęs Aleksejus Švedas padėjo svečiams iš Rusijos iškovoti svarbią pergalę 74:70.

Rungtynėse tarp „Olympiakos“ (12/4) ir „AX Armani“ (4/12) Italijos ekipoje debiutavo į Europą sugrįžęs Mindaugas Kuzminskas. Visgi, lietuviui su jo klubu pergalės iškovoti nepavyko ir jie patyrė nesėkmę 80:87.

Debiutiniame mače 24 minutes aikštėje praleidęs M. Kuzminskas surinko 12 taškų (4/7 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 4/8 baudų), atkovojo ir perėmė po vieną kamuolį bei atliko vieną rezultatyvų perdavimą. Jo sąskaitoje – 10 naudingumo balų.

Jo komandos draugas M. Kalnietis per 13 minučių surinko 3 taškus (1/3 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 1/2 baudų), atkovojo vieną kamuolį, atliko du rezultatyvius perdavimus bei perėmęs du kamuolius surinko tris naudingumo balus. Trečias komandos lietuvis Artūras Gudaitis mačą praleido dėl ligos.

Paskutinėse dienos rungtynėse po pertraukos galingai sužaidusi „Real“ komanda (10/6) 93:81 nugalėjo „Maccabi“ (8/8).

19 minučių aikštėje praleidęs Jonas Mačiulis nugalėtojams pelnė aštuonis taškus (1/2 dvitaškių, 2/4 tritaškių), atkovojo 4 bei perėmė 2 kamuolius bei išrašė vieną bloką. Jo sąskaitoje – 11 naudingumo balų.