Eurolyga gyvai: „Barcelona“ – „Žalgiris“

„Žalgiris" kausis su „Barca"

Po 20 dienų pertraukos Kauno Žalgiris“ grįžta į Eurolygos kovas. Paskutinį mačą žalgiriečiai žaidė sausio 29 dieną Vitorijoje, kur rezultatu 68:81 nusileido vietos Baskonia“ ekipai. Sekančiame ture Kaune turėjusios vykti rungtynės tarp žaliai baltų ir Belgrado Crvena Zvezda“ neįvyko, kadangi serbų klube buvo fiksuoti koranaviruso atvejai, na o dar po savaitės sekė šalių taurėms skirta pertrauka.

Šios savaitės varžovas – galingoji Šarūno Jasikevičiaus Barcelona“. Iš Žalgirio“ persikėlęs treneris sėkmingai sustygavo savo žvaigždžių perpildytos komandos žaidimą, o praėjusį savaitgalį Malagoje Barca“ į viršų kėlė pirmą sezono trofėjų – Karaliaus taurę. Finale katalonai sutriuškino savo amžinus varžovus Madrido Real“ 88:73.

Analogišką taurę – Karaliaus Mindaugo, – į viršų praėjusį sekmadienį Panevėžio Cido“ arenoje kėlė ir kauniečiai, kuomet 76:69 finalo mače palaužė vietos Lietkabelį“.

Taigi, šio vakaro rungtynės Palau Blaugrana“ arenoje bus tarp dviejų šviežiai iškeptų savo šalies taurių laimėtojų. Eurolygoje pirmaujanti Barselona laikoma akivaizdžiu poros favoritu, juolab kad ispanų klubas laimėjo ir pirmąjį komandų sezono sustikimą Kaune 73:62.

Ar pavyks stipriausiam Lietuvos klubui šįsyk neįklimpti granatinių gynyboje ir pasipriešinti sėkmingiau, pamatysime jau netrukus.

Rungtynių pradžia – 22:00 val.