Eurolyga: Fantastišką mačą sužaidęs L. Dončičius atvedė „Real“ į dar vieną pergalę (REZULTATAI, VIDEO)

Šį vakarą paskutines savo metų Eurolygos rungtynes sužaidė dar šešios komandos.

Anksčiausiai į kovą stojo dvi nesuvestų sąskaitų turėjusios komandos: „Fenerbahce“ (9/6) ir „Real“ (9/6). Šie klubai į kovą stojo praėjusių metų Eurolygos pusfinalyje, kuriame triumfavusi Turkijos komanda tapo čempionais. Šį kartą žiūrovai išvydo tikrą drąmą, kurioje Madrido klubas pasiekė revanšą iškovodami sunkią pergalę 79:77. Po Jano Vesely nesportinės pražangos Luka Dončičius buvo leidęs savo klubui nutolti iki keturių taškų, tačiau po Nikolo Melli dvitaškio persvara ištirpo iki dviejų taškų ir šeimininkai turėjo net keturias progas išplėšti pratęsimą ar pergalę. Visgi, visi jų metimai skriejo pro šalį ir pergale džiaugėsi „Real“ klubas.

Dar vieną fantastišką mačą sužaidęs L. Dončičius pelnė 20 taškų, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų. Susitikimą jis baigė su 37 naudingumo balais.

Nugalėtojų gretose Jonas Mačiulis per 20 minučių pelnė 5 taškus (1/1 dvitaškių, 1/1 tritaškių), atkovojo 4 kamuolius, atliko du rezultatyvius perdavimus bei po kartą perėmė kamuolį ir suklydo. Jo sąskaitoje – 11 naudingumo balų.

Kiek vėliau „Maccabi“ (8/7) 78:89 nusileido vis didesnį pagreitį įgaunančiai „Unicaja“ komandai (7/8). Nors po dviejų kėlinių šeimininkai turėjo aštuonių taškų persvarą, puikiai antrąją mačo dalį sužaidę ispanai po pertraukos jiems nepaliko jokių vilčių ir iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės.

Paskutinėse dienos rungtynėse tragišką atkarpą išgyvenusi „Valencia“ (4/11) pagaliau prisiminė pergalių skonį, netikėtai 67:63 patiesdama „Panathinaikos“ klubą (10/5). Iki šio mačo dešimt kartų iš eilės suklupę ispanai Eurolygoje pergale paskutinį kartą džiaugėsi dar spalio mėnesį.

Pralaimėjusių gretose Lukas Lekavičius per 20 minučių surinko 4 taškus (1/2 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 2/2 baudų), atliko du rezultatyvius perdavimus ir perėmė vieną kamuolį. Per susitikimą jis taip pat dukart suklydo ir surinko du naudingumo balus.