Eurolygoje pergales šventė abiejų lietuvių klubai (REZULTATAI)

Ketvirtadienį Eurolygoje įvyko dar keturi komandų susidūrimai.

Pirmąjame dienos mače, „Crvena Zvezda“ (5/9) namuose 63:69 nusileido „Panathinaikos“ (10/4) ekipai.

Nugalėtojų gretose 25 minutes aikštėje praleidęs Lukas Lekavičius pelnė 6 taškus (1/3 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo du kamuolius, atliko keturis rezultatyvius perdavimus bei tiek pat kartų suklydo. Jis taip pat dukart prasižengė ir šešis kartus privertė prasižengti varžovus, o susitikimą baigė su 7 naudingumo balais.

Kiek vėliau po nesėkmės prieš „Žalgirį“ reabilituotis nesugebėjo „Bamberg“ (6/8) klubas, kuris 66:81 pralaimėjo Madrido „Real“ (8/6) ekipai.

Septynias minutes aikštėje praleidęs Jonas Mačiulis prie pergalės prisidėjo pelnydamas du taškus (1/1 dvitaškių, 0/1 tritaškių).

Kitoje dienos akistatoje prieš tai dvi nesėkmes iš eilės patyrusi „Maccabi“ (8/6) 82:73 patiesė Eurolygos čempionę „Fenerbahce“ (9/5).