Eurolyga: „Baskonia“ be pasigailėjimo sudaužė „Olympiakos“, „Real“ išvykoje palaužė „Chimki“ – (REZULTATAI, VIDEO)

Šį vakarą keturiais mačais baigėsi dar vienas Eurolygos turas.

Anksčiausiai savo kovas šiandien pradėjo „Chimki“ (9/8), kuri namuose be didesnių vilčių 78:95 turėjo pripažinti „Real“ (11/6) klubo pranašumą.

Svečių gretose Jonas Mačiulis per tryliką minučių prametė vienintelį mestą dvitaškį, atkovojo vieną kamuolį, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, dukart prasižengė ir surinko -2 naudingumo balus.

Kiek vėliau pergalę iškovojo viena iš Eurolygos autsaiderių – „Anadolu Efes“ (5/12), kuri 104:95 nugalėjo dėl vietos pirmajame aštuntuke kovojančią „Crvena zvezda“ (7/10). Pergalę turkams atnešė puikų mačą sužaidęs Zoranas Dragičius, kuris vos per 26 minutes neprametęs nė vieno metimo pelnė 24 taškus bei surinko 34 naudingumo balus.

Paskutinėje dienos akistatoje „Baskonia“ (8/9) netikėtai lengvai 86:54 sutrypė antroje vietoje žengiančią „Olympiakos“ (12/5) komandą. Po pirmojo ketvirčio svečiai dar turėjo penkių taškų persvarą, tačiau tuomet antrąjį ir trečiąjį kėlinius šeimininkai laimėjo net 56:23 ir į nokdauną pasiųsti graikai patyrė gėdingą sutriuškinimą.